• Wielki znak zapytania
 • jubilerzy którzy skupują złoto w warszawie
 • jubiler łódź ul. jaracza
 • jubiler bizuteria obraczki pierscionki
 • jubiler galeria kazimierz kraków
 • jubiler gdańsk bransoleta z bursztynem
 • jubiler kraków starowiślna 31
 • jubiler kruk galeria mokotów
 • jubiler kruk szczecin naszyjniki
 • jubiler metro politechnika warszawa
 • jubiler naprawa warszawa targówek
 • Wielki znak zapytania

  (fragm. Przemówienia dyrektora Szkoły-Adama Bienka) Swoją obecnością zaszczycili nas Księża. Przygotowanie Jubileuszu to ogromny wysiłek organizacyjny.W związku z jubileuszem szkoły pokusiliśmy się o wydanie dwóch. Na zakończenie swego przemówienia pan Dyrektor już teraz zapraszał na ten jubileusz.Przed wystąpieniem gości dyrektor szkoły Jan Jakubiec wygłosił następujące przemówienie: szkoła przeżywa niezwykły dzień– jubileusz 75-lecia.Jubileusz Szkoły Podstawowej w Korytnicy. 6 października br. w pamięci uczniów. Dyrektor szkoły-Jolanta Litka w przemówieniu okolicznościowym zwróciła.Przemówienie z okazji 40-lecia szkoły. Więcej tematów: aby wspólnie z nami przeżywać Jubileusz naszej szkoły uświetniając swoją obecnością i związane z.Jubileusz 15-lecia świetnie prosperującej szkoły, to niewątpliwie znakomita okazja do rzewnych wspomnień i licznych podsumowań. Jakkolwiek przyjęło.V. Przemówienie dyrektora Jana Delonga. „ Serdecznie witam na jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół. Mechaniczno-Elektrycznych, przedstawicieli władz miasta.Z okazji jubileuszu okolicznościowe przemówienie wygłosiła dyrektor szkoły-Anna Monczak oraz wójt gminy-Roman Jabłoński. Głos zabrali również zaproszeni.Spotkanie jubileuszowe z okazji 80-lecia Gimnazjum i Liceum przeszło już do. Szkoły– pan Piotr Radojewski wygłosił okolicznościowe przemówienie:. Przemówienie pani dyr. Mgr inż. Krystyny Gutowskiej z okazji setnej. z obchodami jubileuszu szkoły zbiegło się nadanie Zespołowi Szkół
  . j Dzierżonia w Pieszycach obchodził jubileusz 60-lecia. w imieniu szkół powiatu krótkie przemówienie wygłosiła dyrektor i lo w . Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie. o-Przemówienia okolicznościowe zaproszonych Gości.
  . Powitanie gości przez dyrektora szkoły, przemówienia okolicznościowe. Dzień Matki i Dzień Ojca w Roku Jubileuszu szkoły-spotkanie uczniów.

  Podziękowania zostały także skierowane do Pana Ryszarda Nowaka-Starosty Ząbkowic Śl. Który po przemówieniu wręczył szkole prezenty z okazji Jubileuszu.

  I tu, co zauważył zresztą dyrektor szkoły Włodzimierz Florek w swoim okolicznościowym przemówieniu nieoceniona wręcz okazała się pomoc rodziców.W Jubileuszu wzięły udział trzy pokolenia absolwentów i aktualnych. Oficjalna-przemówienia dyrektora szkoły (absolwent rocznika 1977). Zakończeniem części oficjalnej było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Jubileusz Szkoły.. Aldona Nowicka, która po powitaniu dostojnych gości wygłosiła przemówienie; Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu Szkoły. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku rozpoczął przemówienie podczas centralnej uroczystości jubileuszu 60-lecia szkoły.Zapraszamy na fotoreportaż z uroczystości oraz do lektury przemówienia Zastępcy. Serdecznie dziękuję za zaproszenie na jubileusz Waszej szkoły.Przemówienie Pani Dyrektor. Jubileusz szkoły– przemówienie Dyrektor Zespołu Szkół w Widuchowej Barbary Szczawik. 14 kwietnia 2006 roku minie 60 lat od.Przemówienie do dziadkow z okazju jubileuszu 50 lecia. Wglądu do wszystkich opracowań na portalu e-szkola przez 7 dni od wykupienia pełnego dostępu.(Małe dziecko podchodzi do stolika, zrywa kartkę z kalendarza-10-lecie szkoły. Przemówienie dyrektora z uroczystości 10-lecia. Prowadzący i:. Elbląg w portEl. Pl, Jubileusz szkoły w Pilonie. Oficjalnie rozpoczęła pani Edyta Rokita– dyrektor szkoły, która wygłosiła przemówienie i. Jubileusz 35-lecia psm i st. w Leżajsku. To jest moja strona. Szkoły przez panią Iwonę Ćwikła i przemówienia dyrektora szkoły Stanisława
  . Obchody jubileuszu szkoły rozpoczęto Mszą św. w Kościele Farnym. w swoim przemówieniu nawiązał do najnowszej historii szkoły. Uroczystość rozpoczęło przemówienie Dyrektora Szkoły Henryka Hołysza. Listy gratulacyjne i wyrazy uznania, z okazji jubileuszu stulecia Szkoły.Jubileusz 60-lecia istnienia Państwowej Szkoły Muzycznej im. Przemówienie Burmistrza z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2006/2007.Scenariusz akademii z okazji jubileuszu trzydziestolecia szkoły im. Otwarcie uroczystości przez dyrektora szkoły, powitanie gości, przemówienie.

  Jubileusz 40-lecia Szkoły Podstawowej Nr 39-obchodzony. Anna Ptasińska-Wojewoda wygłosiła przemówienie na temat naszej szkoły, pracy, nauki,

  . i tak zakończył się pierwszy dzień obchodów jubileuszu Szkoły Podstawowej nr. Po krótkim przemówieniu władz szkoły zaprezentowano ten sam. 1100 Część główna obchodów Jubileuszu Szkoła przy ul. Włościańskiej 35 w Warszawie. Powitanie zaproszonych Gości; przemówienie Dyrektora. Temat postu: Przemówienie z okazji 40-lecia szkoły. Cechą znamienną i charakterystyczną dla jubileuszy jest szokujące i nagłe. Jubileusz 15-lecia służby. 16, 5 tysiąca dzieci zostaje wyposażonych do szkoły. w ramach pomocy długofalowej wrocławska Caritas zakupuje. Jubileusz 20 lecia pracy szkoły. Przemówienie Dyrektora zsoi nr 2 mgr Justyny Sikorskiej Grzyb, Wystąpienia zaproszonych gości.7 marca 2008r. Uroczyście obchodziliśmy jubileusz 85– lecia naszej szkoły. Motywem przewodnim jubileuszowego przemówienia pani dyrektor Magdaleny.Z okazji jubileuszu okolicznościowe przemówienie wygłosili Dyrektor Szkoły mgr Teresa Samulak oraz Burmistrz Miasta Lędziny Wiesław Stambrowski.
  • . Szkoła modlitwy, Przemówienie podczas procesji różańcowej-podróż do Lourdes. 03. 11. 2000; Oblicze i dusza sportu, Przemówienie podczas Jubileuszu. Przemówienie Ojca Świętego podczas Jubileuszu Migrantów i Podróżnych 2. 06.
  • W dniu 25 maja 2010 r. w naszym gimnazjum odbyły się uroczystości jubileuszowe 10– lecia szkoły oraz 5– lecia nadania imienia Ks. Wojciecha Borowiusza.
  • . Uroczystości jubileuszowe były niezwykłym i wzruszającym wydarzeniem dla wielu osób związanych z Zespołem Szkół Poligraficzno-Księgarskich.
  • I tak zakończył się pierwszy dzień obchodów jubileuszu Szkoły Podstawowej nr 13 w. Po krótkim przemówieniu władz szkoły zaprezentowano ten sam program.
  • Przemówienia okolicznościowe marzec, kwiecień, maj Jubileusz zaprzyjaźnionej szkoły Wystąpienia dyrektora na radzie gminy w sprawie dożywiania i wymogów. Część oficjalną obchodów rozpoczęło przemówienie jubileuszowe dyrektora szkoły-Jadwigi Stroniewskiej oraz wójta gminy Boronów-Rufina.
  Wspaniały jubileusz Szkoły Podstawowej w Siedlcach! wokalno-instrumentalne, a na koniec wzruszające przemówienie absolwentów– dziś już dorosłych. Przemówienie z okazji jubileuszu 50-lecia małżeństwa. Š (iii) Jubileusz-4. Przemówienie na otwarciu olimpiady języka polskiego Š (iii) Szkoła-10.Otwarcie szkoŁy. Po powitaniu przez Panią dyrektor Małgorzatę Łukasiak-Zamoyską wszystkich gości, przyszedł czas na przemówienie starosty piaseczyńskiego. W roku szkolnym 2005/2006 obchodzimy jubileusz stulecia szkoły. Kochana" buda" ma sto lat i przez ten. Okolicznościowe przemówienia, wspomnienia, itp. Następnie pani dyrektor Bogusława Walas wygłosiła przemówienie dotyczące osiągnięć szkoły. i tak zakończył się pierwszy dzień obchodów jubileuszu Szkoły
  • . w inauguracyjnym przemówieniu dyrektor szkoły-dr Sławomir Janowski-odwołał. z okazji jubileuszu została wydana monografia szkoły pt.
  • Zgodnie z wolą rodziców zdał na wydział lekarski do Szkoły Głównej w Warszawie. Całego społeczeństwa obchodził jubileusz 25-lecia pracy twórczej i otrzymał od narodu. w przemówieniu wygłaszanym z tej okazji Sienkiewicz mówił.
  • Jubileusz uświetniły przemówienia dostojnych gości i prezentacje talentów: tanecznych. Obchody z okazji 50-ego Jubileuszu przeszły do historii szkoły.Jubileusz 25-lecia szkoły. 24. 10. 2008r. WSzkole Podstawowej nr 318 w Warszawie im. Niezwykłe przemówienie wygłosił JegoEkscelencja Ambasador Królestwa
  . Jubileusz 65-lecia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Przemówienie Pana Salachny, a także historia odczytywana przez uczennicę.Następnie dyrektor szkoły-pan Edward Kawęcki wygłosił przemówienie. Podkreślił, że Jubileusz Szkoły jest okazją do przemyśleń i refleksji.. Następnie przemówienie w atmosferze ciepłych wspomnień, życzliwości i wielu. Jubileusz szkoły był nie lada przedsięwzięciem o podniosłym,. Jubileusz szkoły. Impreza ta została zrealizowana z okazji 40 lecia sosw w Domu. Potrzebne przemówienie dyrektora na dzień patrona. Przemówienie dyrektora szkoły. Wszyscy goście byli zadowoleni i obiecali, że stawią się na obchody kolejnego jubileuszu już za 10 lat.Jubileusz-wielkie ŚwiĘto szkoŁy. Główna uroczystość miała miejsce 16 listopada. Było przemówienie pani dyrektor Krystyny Taraszkiewicz-Sirockiej,. Po likwidacji szkoły górniczej, organizacje górniczo-hutnicze wiele razy wychodziły. Jubileusz 90-lecia istnienia jest znakomitą okazją,. Olsztyńska Szkoła Podstawowa nr 15 obchodzi jubileusz. Okolicznościowe przemówienie wygłosi Pani Dyrektor Barbara Bogacz.Jubileusz Szkoły Podstawowej nr 318 (28 października 2008). Niezwykłe przemówienie wygłosił Jego Ekscelencja Ambasador Królestwa Danii, który mówił o.
  Jubileusz Szkoły w Dobrkowie. w dniu 26 września 2010 roku odbyły się uroczystości. Przemówienie Pani Burmistrz zakończyło się przekazaniem na ręce Pani.Jubileuszowy zjazd z okazji 50-lecia Zespołu Szkół nr 10. Występ chóru Koszalińskiej Szkoły Muzycznej-przemówienie zaproszonych gości (m. In.

  00000linkstart3400000linkend34Od rana obchodziliśmy uroczyście jubileusz 50 lecia istnienia Szkoły Podstawowej. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu wspartym prezentacją multimedialną.Przemówienie z okazji jubileuszu 50-lecia małżeństwa. Š (iii) Jubileusz-4. Przemówienie na spotkaniu absolwentów szkoły z okazji rocznicy jej powstania. Uczelnia powstała z połączenia Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie i Wyższej. Hymn Rzeczypospolitej Polskiej; Przemówienie Rektora.  Po Mszy świętej wygłosił krótkie przemówienie, w którym pogratulował społeczności pięknego kościoła i Szkoły Polskiej. 22 września 1974– Poświęcenia.Galeria zdjęć> Jubileusz 50-lecia szkoły> Przemówienie p. Jana Krtik, dyrektora zaprzyjaźnionej szkoły w słowackich Levicach· < < · > >
  Uroczyście obchodzono srebrny jubileusz szkoły pod hasłem" Rośniemy z Tobą. Po przemówieniach uczniowie klas v-viii, przebrani za bohaterów dzieł h. . Ceremonię jubileuszową rozpoczęło przemówienie Pani Dyrektor. Okazały tort jubileuszowy z logo szkoły, którym zaproszonych gości . Przemówienie Dyrektora Szkoły. 17 x 2008 roku Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie obchodziła jubileusz 50– lecia swego istnienia.


  . Kazanie rocznica szkoly (1); przemówienie jana pawła 2 na. i homilie· Tłumacz niemieckiego, szkoła jezyków obcych Kraków e-learing. V rocznica nadania szkole imię Ignacego Jana Paderewskiego· Srebrny jubileusz sp9. Piękne przemówienie wygłosili przedstawiciele Rady Rodziców. 19 marca Szkoła Polska w Wiedniu obchodziła 30 jubileusz swojego powstania. Szczególnie spontanicznie i żywiołowo przyjęto przemówienie obecnej.Program obchodÓw jubileuszu 60-lecia i lo w sosnowcu. Część oficjalna przemówienie dyrektora szkoły, przedstawiciela władz miasta, zaproszonych gości,. Okolicznościowe przemówienie wygłosiła dyrektor Joanna Cichocka. z okazji Jubileuszu Szkoły pamiątkowe dyplomy i Nagrody Dyrektora . Rozpoczęło ją przemówienie dyrektor szkoły, Pani Urszuli Boratyn. Którzy przyczynili się do zorganizowania jubileuszu szkoły. . Po wojnie osiadł w Szczecinku, gdzie ukończył szkołę podstawową i średnią. w zdrowiu Drogi Przyjacielu– zakończył przemówienie Rektor.

  . Rok 2010 jest rokiem szczególnym dla Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gościcinie, ponieważ obchodzi ona jubileusz 50-lecia istnienia.

  Jubileusz 350-lecia szkoŁy 27 i 28 wrzeŚnia 2009 r. Przemówienie Dyrektora i lo* Przemówienia gości* Hymn„ Gaude Mater” Wyprowadzenie sztandarów. Jubileusz szkoły zwraca uwagę władz państwowych i samorządowych na pracę nauczycieli i. Po przemówieniach przyszedł czas na przeżycia artystyczne.


  • Jest to ni mniej, ni więcej tylko przemówienie autorstwa pani mgr Świątek, które zostało wygłoszone na jubileuszu z okazji 15 lat istnienia szkoły,
  • . program obchodÓw jubileuszu 60-lecia i lo w sosnowcu. Przemówienie dyrektora szkoły, przedstawiciela władz miasta, zaproszonych gości.
  • File Format: pdf/Adobe AcrobatPrzemówienie wygłoszone na uroczystym posiedzeniu. Gratulacje jubileuszowe, podziękowania serdeczne za to cośmy od Ciebie do tej pory otrzymali i życzenia. Scenie, widnieją dwa schematy obrazujące historię tej szkoły.
  • W październiku 2009 roku obchodziliśmy uroczysty Jubileusz 5– lecia działalności Naszej. z dumą rozpoczął przemówienie Rektor Uczelni prof. Zw. Dr hab.
  • . Przemówienie dyrektora szkoły rozpoczynające uroczystość. Dzisiejsza uroczystość jubileuszu 50-lecia szkoły jest okazją do wspomnień.11: 00-uroczystości jubileuszowe w sali koncertowej im. i. Dubiskiej. Przy Państwowej Szkole Muzycznej. czĘŚĆ oficjana. Powitanie gości. Przemówienie.
  Dyrektor szkoły mgr Ryszard Pankowski wygłosił przemówienie poświęcone historii szkoły i jej. Obchody jubileuszu szkoły łączyły się z jubileuszem miasta, . Przyszedł czas na przemówienie dyrektora liceum– Józefa Skorupińskiego. w zarysie przypomniał dzieje szkoły i powiedział, że dokładnie.

  Przemówienie dyrektora z uroczystości 60-lecia szkoły z dnia 13. 10. 2006. Się tu w Bożkowie na następnym jubileuszu i nie będzie to nasz ostatni zjazd.

  . Jubileusz w" Koperniku" Poczet sztandarowy. Dyrektor szkoły Dariusz Bożek wygłosił wzruszające przemówienie. 100 lat" Kopernika"